ONLINE CANLI SINIF EĞİTİMLERİ

ONLINE CANLI SINIF EĞİTİMLERİ

Globalleşen dünyada kariyer planlarınız ve kişisel gelişiminiz için ihtiyacınız olan İngilizce eğitimini zamandan ve mekandan bağımsız  online olarak hizmetinize sunuyoruz.

Trafikte zaman kaybetmeye ya da  park yeri bulma sıkıntısına son! Bu ve benzeri nedenlerle eğitim almak istemiyor, İngilizce öğrenme planlarınızı sürekli erteliyorsanız evinizin ya da ofisinizin rahat ortamında sınıflarımıza katılabilir ve İngilizcenizi ilerletebilirsiniz. Sadece internete bağlı bir dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınızın olması yeterli…

Online canlı sınıf eğitimlerimiz, şubelerimizdeki sınıf atmosferini, katılımcılar ile gerçekleştirilen grup aktivitelerini ve ana dili İngilizce olan eğitmeninizle konuşma pratiği yapabilme imkânlarının hepsini sunmaktadır. Tek fark fiziksel olarak bir sınıfta değil, kendinizi rahat hissettiğiniz bir masada ya da evinizin en sevdiğiniz koltuğunda kendi bilgisayarınızın başında olmanızdır. İngilizce eğitimlerinin tamamı ana dili İngilizce olan konusunda deneyimli ve sertifikalı  eğitmenler tarafından verilecek olup, anlayamadığınız konuların tekrarı için ‘’Drop-in’’ saatleri ve farklı katılımcı ve eğitmenlerle öğrendiklerinizi pratik yapabilme imkanı veren online SAC aktivitelerimiz bulunmaktadır.

İLETİŞİM:

Beşiktaş Merkez
Barbaros Bulvarı No: 91  Beşiktaş
T: 0212 327 27 01
Bireysel Kurslar:  course@britishside.com
Kurumsal Kurslar:  corporate@britishside.com
Kalamış Merkez
Fener Kalamış Cad. No: 93 Sinan Apt. K:3 No: 7 Kadıköy
T: 0216 688 30 02
Bireysel Kurslar: kalamis@britishside.com
Kurumsal Kurslar:  corporate@britishside.com