Teacher Training Kursları

Teacher Training Kursları

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz,

British Side, 2007'den beri kalitesinden ödün vermeden Teacher Training eğitimlerine devam etmektedir. Sizlerin de talep,ihtiyaç ve beklentilerini gözeterek bugüne kadar eğitim alanında bir çok farklı başlık altında kurslar uygulamıştır. Bu doğrultuda, British Side ayrıcalığı ile 2016 / 2017 Akademik döneminde sizin için hazırlanmış olan programları ekte bulabilirsiniz.

  • British Side’ın eğitim planında Teacher Training Kursları çok özel ve ayrı bir yer almaktadır.
  • Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda da devlet okullarından programlarımıza katılacak olan öğretmenlerimize sınıf kapasitesiyle orantılı olarak indirimler uygulanmaya devam edilecektir.
  • Teacher Training Kurslarımıza başvurmak için training@britishside.com adresinden bizimle iletişim kurabilir ya da telefon ile ulaşabilirsiniz.

CELTA

British Side'ın sunmuş olduğu eğitim hizmetleri CELTA ile güçlenmekte ve eğitimcilerimize profesyonel kapılar açmaya devam etmektedir. Uluslar arası duzeyde eğitimci olabilme fırsatı sunan, online ya da kurumumuzda olmak üzere farklı seçenekleri ile CELTA kurs kayıtlarımız sınırlı aday kabulü ile kayıt almaya devam etmektedir. CELTA kurslarımıza başvurmak ya da bilgi almak için celta@britishside.com adresinden ya da kurumumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.