Beşiktaş
0212 327 27 00
Besiktas Sube Telefon
Suadiye
0216 688 30 02
Suadiye Sube Telefon
Ana sayfa Next Yetişkin Kursları Next Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce Kursları

İstanbul'da Beşiktaş ve Suadiye şubelerimizde yer alan Genel ingilizce kursları

Kurs İçeriği

Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaktadır. Tamamı yabancı olan eğitmenlerimizle yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güveninizi yerine getirecek ve İngilizceyi anadili olan eğitmenlerden öğrenmenin farkını yaşatacaktır.Genel İngilizce kurslarımız reading, writing ,speaking, listening ve grammar alanlarında İngilizcenizi geliştirmeyi hedefler.

Kurs Materyalleri

Eğitiminiz süresince üzerinde çalışacağınız ana materyalleriniz student book, workbook ve cd den oluşan bir set olacaktır. Fakat eğitmeniniz derslere sadece kurs kitapları ile devam etmeyecek, bunların yanı sıra eksiklerinizi tespit ederek gelişiminize destek verecek kitap dışı aktivitelere yer verecek, ek materyaller sağlayacak ve size uygun kaynaklar  tavsiye edecektir. Kursunuz süresince kullanacağınız çalışma kitaplarınızı  kayıt olduğunuz British Side şubenizden temin edebilirsiniz.

Kurs Seviyeleri

Toplamda 8 seviyemiz ve 15 kurumuz vardır. Seviyelerimiz: 

Beginner  / Elementary /Pre -Intermediate / Intermediate / Upper- Intermeidate  / Lower-Advanced  / Advanced / Upper-Advance

Kurs Süresi ve Toplam Ders Saati

1 kur 9 hafta sürer ve haftada 6 ders saatinden oluşur.  Her kur toplamda 54 ders saati içerir. Genel ingilizce programlarımıza aşağıdaki gün ve saatlerden birini seçerek katılabilirsiniz.