Beşiktaş
0212 327 27 00
Besiktas Sube Telefon
Suadiye
0216 688 30 02
Suadiye Sube Telefon
Ana sayfa Next IELTS Hazırlık Kursları

IELTS Hazırlık Kursları

IELST sınav tarihlerini ve sınava başvuru için veya ielts nedir bilgi halmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
IELTS başta Birleşik Krallık olmak üzere birçok ülkede üniversite seviyesinde eğitim hedefleyen adaylar için eğitim ve profesyonel hedeflere yönelik uluslararası kabul edilen bir İngilizce yeterlilik sınavıdır.  British Side'ın uzman ve deneyimli IELTS eğitmen ekibi ile hedeflerinize hızlıca ulaşmanız mümkün.

IELTS yoğun hazırlık programımız sınava nasıl yaklaşılması gerektiği ve sınavdan neler beklenmesi gerektiği konusunda ipuçları ve bunlarla ilgili pratik yapma olanağı sağlar. Akademik sınava katılacak olan adaylar için planlanmıştır. Hafta içi akşamları 18:45-21:45 saatleri arasında yapılmaktadır. Sınav öncesi kısıtlı zamanı olup sınav tekniklerini kısa sürede görmesi gereken adaylara önerilir. Programa katılım için en az Intermediate-2 seviyesinde olmak gerekir.

Kurslarda, sınavla ilgili çeşitli konulara değinilir;

 • Kompozisyonların planlanması
 • Grafiklerin yorumlanmasında ve kompozisyonların yazılmasında kullanılacak dil
 • Sözlü sınavla ilgili ipuçları ve uygulamalar
 • Hızlı okuma ve okuduğunu anlama stratejileri
 • Dinleme becerilerinin gelişmesi için tavsiyeler ve uygulamalar

Katılımcılar yoğun IELTS hazırlık programı için özel olarak hazırlanmış kaynaklardan faydalanacaklardır. Gerekli kaynaklara kayıtlı olduğunuz şubeden ulaşabilirsiniz. IELTS Ücretsiz sınav materyalleri ve hazırlığı için lütfen tıklayınız.

Yoğun IELTS hazırlık programın size uygunluğu konusu, ielts özel ders veya ielts kurs fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmalarımızla görüşmeniz önerilir.

Eylül döneminde 2 kurluk kayıt olan tüm öğrencilerimize 3. kur hediyemiz olacaktır. Eylül döneminde kayıt olup Nisan ayına kadar sürecek olan 3 kurluk eğitim fırsatını kaçırmamak için 1 Eylül itibariyle Beşiktaş ve Suadiye şubelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 • İki kurluk kayıt bedelini sadece Eylül ayında peşinen ödeyen ve kayıt yaptıran öğrenciler kampanyadan yararlanabilirler, sonraki dönem kayıtlarında kampanyadan yararlanma hakkı talep edilemez.
 • Kampanya sadece yetişkinlere yönelik Genel İngilizce ve İş İngilizcesi programları için geçerlidir, bu nitelikleri taşımayanlar kampanyadan yararlanamazlar.
 • Öğrencinin üç kur üst üste devam etme zorunluluğu vardır, aksi halde öğrenci ücretsiz kur hakkından vazgeçmiş olur.
 • Kampanya dâhilindeki ücretsiz kur kredilendirilemez ve sonraki tarihlere ertelenemez.
 • Kampanya dâhilindeki ücretsiz kur sadece kayıtlı öğrenci tarafından kullanılabilir kampanya bir başkasına devredilemez
 • Kampanya başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanan öğrenciler kurum indirimi, aile indirimi gibi diğer indirimlerden yararlanamaz
 • Kampanya 3 kur eğitim içerir ve bir üst kura geçişi garanti etmez. Öğrenci herhangi bir sebeple kur tekrarı aldığında, kampanya dolayısıyla üst kuru talep edemez.