Beşiktaş
0212 327 27 00
Besiktas Sube Telefon
Suadiye
0216 688 30 02
Suadiye Sube Telefon
Ana sayfa Next Yetişkin Kursları Next Konuşma Teknikleri

İngilizce Konuşma Teknikleri

Konuşma Teknikleri ve Beceri Eğitimleri, İngilizce Konuşma Tekniği

Kurs İçeriği

Konuşma kursları, günlük konuşma becerilerinizin geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. Konuşma Teknikleri dersleriniz öğrendiğiniz dili pratikte kullanma, akıcılığınızı hızlandırma ve konuşurken kendinize olan güveninizin artmasına olanak sağlar. Konuşma teknikleri kurslarımız dilbilgisi, okuma ve yazma konularına yoğun olarak odaklanmaz; gerekli görüldüğünde öğretmen tarafından bunları içeren aktiviteler yapılabilir.Konuşma teknikleri kurslarımız aşağıdaki durumlarda faydalı olacaklardır.

· Farklı ülkelere seyahat etmeyi seviyorsanız,
· Başka ülkelerden insanlarla sık sık görüşüyorsanız,
· İngilizce konuşurken kendinizi gergin ve tedirgin hissediyorsanız.

Kurslarda şu konu başlıkları hedeflenmektedir:
· Bildiğiniz ingilizceyi aktif hale getirmek.
· Konuşurken kendinize güveninizin artmasını sağlamak.
· Konuşma pratiği yapmanızı sağlamak.
· Konuşmanızı akıcı hale getirmek.
· Kelime dağarcığınızı genişletmek.
· Etkili konuşma tekniklerini öğretmek

Kurs Materyalleri

Eğitiminiz süresince üzerinde çalışacağınız ana materyaliniz Konuşma Teknikleri üzerine işlenecek bir ders kitabıdır. Fakat eğitmeniniz sadece ders kitabı ile devam etmeyecek, eksiklerinizi takip ederek gelişiminize olanak verecek ek materyal ve kaynaklar da sunacaktır

Kurs Seviyeleri

British Side'da Pre-Intermediate seviyesinden itibaren İş İngilizcesi kurslarına katılabilirsiniz. Toplamda 10 kurdan oluşmaktadır.  Seviyelerimiz: 

Beginner  / Elementary /Pre -Intermediate / Intermediate / Upper- Intermeidate  / Lower-Advanced  / Advanced / Upper-Advance

Kurs Süresi ve Toplam Ders Saati

1 kur 9 hafta sürer ve haftada 3 saat dersten oluşur. Kursumuz toplamda 27 ders saati içerir. Konuşma Teknikleri kursumuza aşağıdaki gün ve saatlerden birini seçerek katılabilirsiniz.