Beşiktaş
0212 327 27 00
Besiktas Sube Telefon
Suadiye
0216 688 30 02
Suadiye Sube Telefon
Ana sayfa Next Yetişkin Kursları Next Özel Dersler

Özel Dersler

Birebir Özel Dersler

Eğitim İçeriği

British Side, içeriği tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarak dizayn edilen özel ders imkanı sunmaktadır. Bire Bir dersler, katılımcının kendi ihtiyaçlarının daha yoğun bir çalışmayla giderilebileceğini düşünüyor olduğu ve bu ihtiyacın grup kurslarıyla giderilmeyeceği veya daha uzun zaman alacağı durumlarda değerlendirilebilecek bir seçenektir.

Neden Özel Dersler?

Özel kurslar tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarak hazırlanır. Katılımcı kurs içeriğine ve seçilecek konulara kendi ihtiyaçları doğrultusunda katkı yapabilir. Özel kursların tercih edilmesi katılımcının, kurs içeriğini, yoğunluğunu, saatlerini herhangi bir gruptan bağımsız olarak kendi ihtiyacı ve uygunluğuna göre belirleyebilmesi olarak gösterilebilir.

Özel kurslara katılmak için öncelikle bir seviye tespit sınavı yapılır. Sonrasında kurs koordinatörü ile katılımcının kendisine koyduğu hedefler ve bu hedeflere nasıl bir kurs programıyla, ne sürede ulaşılacağına dair bir toplantı (needs analysis) yapılır ve bu yönde kişiye özel bir ders programı düzenlenerek kursa başlanır