Slider

İngilizce'yi öğrenmenin en akıllıca yolu British Side!

  • İngilizce Kursları

  • Online Canlı Kurslar

  • Uluslararası Sınavlar

  • CELTA Kursları

BRITISH SIDE'ı tanıyın

British Side, British Council'in kurs bölümünü kapatması sonrasında sektörde bir numara olmasında çok önemli rol oynamış yöneticileri ve eğitmenlerinden oluşan bir kadro tarafından kurulmuş olup ve 2006 yılında eğitimlerine başlamıştır. Sektörde lisan eğitiminde en kaliteli kurslardan biri olarak anılmamızda, yönetici ve eğitmenlerimizin bugüne kadarki kurumsal tecrübelerini British Side'a yansıtmal... Devamı

Do you need activities to inspire your students?

Our new classroom pack includes 5 projects full of fun activities that give students the opportunity to be creative and complete real-life tasks.

Download your project pack https://camengli.sh/3wfMA7l

İngilizce Eğitimin Yarıda Kalmasın!
Yeni dönem İngilizce kursları anadili İngilizce eğitmenlerle "Canlı Online Sınıf" 12 Nisan'da başlıyor.

Detaylı bilgi almak için mesaj atabilirsiniz veya [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

12 Nisan'da başlayacak olan yeni dönem kurslarında, IELTS kurslarına kayıt olan ilk 3 kişiye 36 saatlik Online "Road to IELTS Home (Premium)" British Council IELTS eğitimi hediye! Hemen kaydolun ve British Side ile IELTS yolculuğunuza emin adımlarla başlayın.

INFORMAL ➡️ FORMAL
.
.
#britishside #english #englishteacher #englishwords #englishlearning #englishvocabulary #englishgrammar #englishschool #englishtips #ingilizce #ingilizcekursu #istanbul #besiktas #ingilizcedersi #ingilizceögreniyorum #cambridge #qualityenglish

İngilizce Eğitimin Yarıda Kalmasın!
Yeni dönem İngilizce kursları anadili İngilizce eğitmenlerle"Yüz yüze" ve "Canlı Online Sınıf" seçenekleriyle 12 Nisan'da başlıyor.
Detaylı bilgi almak için mesaj atabilirsiniz veya [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Load More...