fbpx

7-16 Yaş Kursları

7-16 Yaş Kursları

Diğer Sayfalar

Dünya dilleri kategorisinde en üst sıralarda bulunan İngilizce, her 5 kişiden biri tarafından konuşulmaktadır. Gerek iş,gerek günlük, gerekse de eğitim hayatının olmazsa olmazlarından olan İngilizce’nin önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Bu nedenlerle yabancı diller içerisinde yeri ayrı olan İngilizce’nin erken yaşta öğrenimini sağlamak da British Side Eğitim Kurumları’nın birincil hedefleri arasında yer almaktadır.

Kişilerin IQ (Intelligence Quotient- Entellektüel Zeka), EQ (Emotional Quotient-Duygusal Zeka) ve SQ (Social Quotient -Sosyal Zeka) gelişiminde çok büyük rol oynamakta olan İngilizce, kurumumuzda 7-16 yaş grubu sınıflarında çok yönlü bir şekilde öğretilmektedir.

Ana dili İngilizce olan ,öğretmenlik mezunu CELTA( Cambridge Üniversitesi Öğretmen Eğitimi Sertifikası) sertifikalı eğitmenlerimiz,  öğrencilerimizle 10 ay devam edecek olan bu kurs programında gramer,yazma,okuma,dinleme ve konuşma becerilerini interaktif bir çalışma sistemiyle yürütmektedirler.

Teknolojinin vazgeçilemez olduğu bu eğitim çağında çocuklarımız yaratıcılıklarını da kullanabilecekleri projeler,sunumlar ve benzeri çalışmalar hazırlamaktadırlar. Kullanılan ders kitapları en güncel dil ve kelime bilgileri olduğu  sosyokültürel konular içermekte olup öğrencilerimizin derslere keyifle katılmalarını sağlamaktadır.

British Side Eğitim Kurumlarında İngilizce öğrenmek bir ayrıcalıktır.