fbpx

Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

Diğer Sayfalar

BRITISH SIDE’I tanıyın

British Side 2006 yılında British Council’in kurs bölümünü kapatması sonrasında British Council’in yöneticileri ve eğitmenleri tarafından “kaliteli eğitimin adı” sloganıyla kuruldu. Bizler kaliteli eğitim vermenin ön şartlarını, iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimleri sizlerle buluşturacak kalite ve tecrübede eğitmenler ve konforlu bir mekan olarak belirledik. Şu an  İstanbul’un en kaliteli İngilizce kursu olarak anılmamızda doğru yapı taşlarından hareketle eğitimlerimizi şekillendirmemizin büyük katkısı bulunmakta. 

Yurt dışında kaliteli eğitim kurumlarını bünyesinde bulunduran Quality English’in Türkiye’den sadece bizi üye olarak kabul etmesi, Cambridge Üniversitesi, Pearson, British Council  gibi dünyanın en önemli kurumlarının bizlerle işbirlikleri, kurslarımıza katılan bireysel ve kurumsal katılımcılarımızın geri bildirimleri, uluslar arası standartlarda eğitim hizmeti verme konusunda doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı.

 

Quality English

Kendimize hedef belirlediğimiz ve hiçbir şekilde taviz vermediğimiz kalitemiz, sektörde takdir görmekte, yurt içinde ve yurt dışında çok önemli kurumlarla işbirliği  yapmamıza olanak sağlamaktadır.Ülkemizde kurumsal ve bireysel anlamda ingilizce eğitimine ihtiyaç duyan katılımcıların aklına gelen ilk seçenek British Side olmaktadır.Kaliteli eğitmen ve kaliteli eğitimden ödün vermeme konusunda kararlı olan British Side artık yurtdışında da tanınıyor. Ağırlıklı olarak İngiltere’deki kaliteli okulları bünyesinde bulunduran ve dünyada bazı ülkelerde belli kriterlerdeki dil okullarını bünyesine alan Quality English Türkiye’den sadece British Side’i üye olarak kabul etti.

 

Referanslarımız

British Side, degişik sektörlerden çeşitli firmaların çalışanlarına eğitim vermekte, Ingilizce seviyelerinin ve ihtiyaclarının tespiti ve gelişimi konusunda yardımcı olmaktadır.

Lokasyonumuz

British Side, Beşiktaş’ta (Barbaros Bulvarı üzerinde),  ve Kalamış’da (Fenerbahçe) olmak üzere 2 şubesi ile sizlere hizmet vermektedir. Şubelerimiz her yere ulaşımınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz, eğitiminizden sonra sosyalleşebileceğiniz önemli ve haraketli bölgelerde olmakla birlikte, bünyesinde zengin sınıf sayısı, kütüphanesi, film kulübü, bilgisayar laboratuarı ve öğrencilerin internetten ücretsiz yararlanabileceği alanlar ile de hizmet sunmaktadır.

Ortaklarımız

British Side ortaklarının hepsi British Council kursunu Türkiye’de kurmuş olma tecrübesine sahiptir ve 1997 – 2006 yılları içinde British Council’in kaliteli bir kurs markası olarak anılmasında hepsinin katkısı olmuştur.