fbpx

Yeni Dönem İngilizce Kursları Başlıyor!

British Side İngilizce kursu İstanbul Beşiktaş şubesinde eğitimleri devam etmektedir.

Yeni Dönem İngilizce Kursları Başlıyor!
Yeni Dönem İngilizce Kursları başlıyor! Yetişkinler için yeni kayıt dönemimizde isteyen katılımcılarımız Beşiktaş merkezlerimizde yüz yüze; isteyen katılımcılarımız ise on-line olarak Zoom portalı üzerinden maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitimlerine devam edebilecekler.

DİĞER KURS KAYIT DÖNEMLERİ

ONLINE CANLI SINIF DERSLERİ

British Side ile ingilizcenizi geliştirmeye ve evinizin rahatlığında İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? British Side Online Canlı Sınıf eğitimleri ile bire-bir ya da grup eğitimleri şeklinde hem bireysel hem de kurumsal katılım sağlamak isteyen öğrencilerimizinyeni dönem ingilizce kurslarınabaşlamak için tek yapmaları gereken ihtiyaçlarını belirleyip bizlerle iletişime geçmeleri olacaktır. 

Online Canlı Sınıf Dersleri

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin ve kendinizi ifade edebilme yeterliliğinizin artmasını sağlamaktadır. Genel İngilizce kurslarımız okuma, yazma, konuşma, dinleme ve dil bilgisi alanlarında İngilizcenizi geliştirmeyi hedefler. Dersler haftada 2 gün/ 6 saat olarak yapılır. British Side İngilizce kursu İstanbul ‘da Beşiktaş şubesinde hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi

Genel İngilizce Kursları

İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

İş İngilizcesi Kursları

Kurslarımız iş hayatında ihtiyaç duyulan konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Buna ek olarak alacağınız eğitim süresince İş İngilizcesi kelime hazinesi ve dil bilginizi geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılacaktır.

Detaylı Bilgi

7-16 YAŞ AKADEMİK YIL İNGİLİZCE KURSLARI

7-16 Yaş Çocuk İngilizcesi

Öğrencilerimizin Starters, Movers, Flyers, KEY ve Preliminary for Schools gibi Cambridge sınavlarına hazırlanmasına yardımcı olurken, dil bilgisi,konuşma,okuma ve yazma becerilerini arttırmaktadır. Dersler haftada 1 gün / 3 saat olarak 9 ay boyunca sürmektedir.
Akademik yıl boyunca öğrenciler 1 seviye ilerlemiş olurken, İngilizceyi sevip, yabancı öğretmenleriyle bol bol konuşma pratiği yapmış olacaklar. 

IELTS / PTE / OET / TOEFL / Cambridge Sınavları Hazırlık Kursları

IELTS, PTE Academic, OET, TOEFL ve Cambridge Kursları

Sınavlara hazırlık kurslarımız sınava nasıl yaklaşılması gerektiği ve sınavda nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda teknik ipuçları ve bunlarla ilgili pratik yapma olanağı sağlar. 8 günlük hafta içi akşam veya 9 haftalık hafta sonu seçenekleri bulunmaktadır.

YOĞUN İNGİLİZCE PROGRAMI

Hafta içi 4 gün sabah 10.00-13.00 saatleri arasında düzenlenen yoğun İngilizce programı, İngilizce öğrenimini hızlandırmanızı sağlarken gramer ve kelime dağarcığınızı zenginleştirmenize imkan tanır. Bu program, gelecekteki akademik ve profesyonel hayatınıza daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır. 9 hafta süresince 2 kurs tamamlanmaktadır. 

Yoğun İngilizce Kursları

ÖZEL DERS PROGRAMLARI

Özel ders programaları, yoğun ve okul temposunda dil eğitiminizi devam ettirebilmeniz için, içeriği tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine göre tasarlanan derslerden oluşmaktadır. 

Detaylı Bilgi

İngilizce Özel Dersler

EĞİTİM İÇERİKLERİ

British Side, kaliteli eğitim ilkesinden ödün vermeden sizleri tamamı Ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerle canlı sınıf ortamında bir araya getiriyor. Online canlı sınıf eğitimlerimiz ile şubelerimizdeki sınıf atmosferini, katılımcılar ile gerçekleştirilen grup aktivitelerini ve ana dili İngilizce olan eğitmeninizle konuşma pratiği yapabilme imkanlarının hepsini sunmakta olup, Zoom platformu üzerinden gerçekleşen canlı eğitimlerde kendi seviyenizdeki sınıf arkadaşlarınız ve eğitmeniniz ile sanki fiziki bir sınıftaymışsınız gibi ders alabilmektesiniz.

Eğitimlerimize ek olarak online olarak pratik yapabilme ve farklı katılımcı ve eğitmenlerle öğrendiklerinizi pekiştirebilme imkanı veren online SAC aktivitelerimiz bulunmaktadır.

E-STUDENT PORTAL

British Side ayrıcalığı ile kayıt olduktan itibaren tüm interaktif uygulamalar sizinle! Tüm eğitim sürecinizi, notlarınızı, raporlarınızı ve ders videolarınızı artık dilediğiniz yerden e-Student ile takip edebilirsiniz.  

Kurs seçimi, ödeme ve kayıt işlemleriniz için ofisimize gelmenize gerek kalmadan online olarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

EĞİTMENLERİMİZ

British Side öğretmenlerinin tamamı uluslararası geçerliliği olan CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) sertifikasına ve asgari 2 yıl eğitmenlik tecrübesine sahiptirler. Eğitmenlerimizin tamamı konusunda deneyimli ve meslekleri eğitmenlik olan kişilerdir.

British Side İngilizce kursu İstanbul şubesinde hizmet vermektedir.

BİLGİ FORMU

Size hitap edebilmemiz için lütfen adınızı girin:
Bilgilendirme yapabilmemiz için e-mail adresinizi girin: