fbpx

Hakkımızda

British Side’ı Tanıyın

British Side 2006 yılında British Council’in kurs bölümünü kapatması sonrasında British Council’in yöneticileri ve eğitmenleri tarafından “kaliteli eğitimin adı” sloganıyla kuruldu. Bizler kaliteli eğitim vermenin ön şartlarını, iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimleri sizlerle buluşturacak kalite ve tecrübede eğitmenler ve konforlu bir mekan olarak belirledik. Şu an İstanbul’un en kaliteli İngilizce kursu olarak anılmamızda doğru yapı taşlarından hareketle eğitimlerimizi şekillendirmemizin büyük katkısı bulunmakta.

Cambridge Üniversitesi, Pearson, British Council gibi dünyanın en önemli kurumlarının bizlerle işbirlikleri, kurslarımıza katılan bireysel ve kurumsal katılımcılarımızın geri bildirimleri, uluslar arası standartlarda eğitim hizmeti verme konusunda doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı.

Referanslarımız

British Side, degişik sektörlerden çeşitli firmaların çalışanlarına eğitim vermekte, Ingilizce seviyelerinin ve ihtiyaclarının tespiti ve gelişimi konusunda yardımcı olmaktadır.

Lokasyonumuz

British Side, Beşiktaş’ta (Barbaros Bulvarı üzerinde) sizlere hizmet vermektedir. Kurumumuza her yerden ulaşımınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz, eğitiminizden sonra sosyalleşebileceğiniz önemli ve haraketli bölgelerde olmakla birlikte, bünyesinde zengin sınıf sayısı, kütüphanesi, film kulübü, bilgisayar laboratuarı ve öğrencilerin internetten ücretsiz yararlanabileceği alanlar ile de hizmet sunmaktadır.

Ortaklarımız

British Side ortaklarının hepsi British Council kursunu Türkiye’de kurmuş olma tecrübesine sahiptir ve 1997 – 2006 yılları içinde British Council’in kaliteli bir kurs markası olarak anılmasında hepsinin katkısı olmuştur.