fbpx

Hakkımızda

British Side’ı Tanıyın

British Side 2006 yılında British Council’in kurs bölümünü kapatması sonrasında British Council’in yöneticileri ve eğitmenleri tarafından “kaliteli eğitimin adı” sloganıyla kuruldu. Bizler kaliteli eğitim vermenin ön şartlarını, iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimleri sizlerle buluşturacak kalite ve tecrübede eğitmenler ve konforlu bir mekan olarak belirledik. Şu an İstanbul’un en kaliteli İngilizce kursu olarak anılmamızda doğru yapı taşlarından hareketle eğitimlerimizi şekillendirmemizin büyük katkısı bulunmakta.

Cambridge Üniversitesi, Pearson, British Council gibi dünyanın en önemli kurumlarının bizlerle işbirlikleri, kurslarımıza katılan bireysel ve kurumsal katılımcılarımızın geri bildirimleri, uluslar arası standartlarda eğitim hizmeti verme konusunda doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı.

Lokasyonumuz

British Side, Beşiktaş’ta (Barbaros Bulvarı üzerinde) sizlere hizmet vermektedir. Kurumumuz, her yerden ulaşımınızı rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz, eğitiminizden sonra sosyalleşebileceğiniz önemli ve haraketli bir bölgede olmakla birlikte, bünyesinde zengin sınıf sayısı, kütüphanesi, film kulübü, bilgisayar laboratuarı ve öğrencilerin internetten ücretsiz yararlanabileceği alanlar ile de hizmet sunmaktadır.