fbpx

Açık Grup Eğitimlerimiz

AÇIK GRUP EĞİTİMLERİMİZ

Şirketler için her zaman aynı anda çok sayıda katılımcıya eğitim vermek mümkün olamayacağı gibi bazen katılımcıların ofis dışına çıkıp evlerine yakın olan bir eğitim merkezine gitmeleri de onların eğitim verimliliği için önemli olabilmektedir. Eğer sizde ortam değişikliği iyi gelir diyor ve çalışanlarınıza iş ortamı dışında bir yerde eğitim aldırmak istiyorsanız British Side Beşiktaş merkezimizde sizin ve çalışanlarınızın beklentilerini karşılayacak programlarımızdan birini düşünebilirsiniz.

British Side’da açık grup eğitimleri akademik bir takvim çerçevesinde düzenlenmekte olup, tüm kursların başlangıç ve bitiş tarihleri akademik yıl başında belirlenmektedir. Böylelikle katılımcılarınız için planlama yapmanız da kolaylaşmaktadır. Merkezlerimizde eğitimler 9’ar haftalık dönemler şeklinde planlanmakta olup katılımcıların tercihlerine göre kendi seviyelerinde katılabilecekleri farklı program alternatifleri ya da hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu gibi farklı zaman seçenekleri de yer almaktadır.

Katılımcılarınızın açık gruplarımızda eğitim alabilmesi için önceden ilan edilen tarihlerde bizlerle iletişime geçerek, seviye tespit sınavına girmesi ve kendisi için en uygun kurs programına kayıt işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Kurumsal firmalarımıza, açık grup eğitimlerimizde döneme kayıt olan katılımcı sayısı üzerinden indirim imkanımız bulunmaktadır.

Her 9 haftalık kurs periyodunun sonunda İnsan Kaynakları departmanınıza katılımcılarınızın ilerleyişi ve kur bitirme notları ile beraber devam raporları iletilmekte ve bir sonraki kura kayıt için onay alınmaktadır. Değerlendirme raporlarımız katılımcılara 1 modül boyunca gösterdikleri gelişimi ve daha çok ilgi göstermeleri gereken alanları belirtirken Insan Kaynakları departmanlarımıza da katılımcılarının gelişimlerini takip etme ve raporlama imkanı sunmaktadır. Açık grup eğitimlerimizde de %70 devam oranı beklenmektedir.