fbpx

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu mu arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Son zamanlarda google aramalarında birçok kullanıcı Online ücretsiz online dil eğitimi, online İngilizce kursu – ekşi gibi aramalar yapmaktadır. Online İngilizce dil eğitiminde önerimiz tabi ki British Side olacaktır. Evde kaldığımız ve evde kalmamızın hayati önem taşıdığı bu zor günlerde British Side ile İngilizcenizi geliştirmeye ve evinizin rahatlığında İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

British Side, 2006 yılı itibariyle başladığı ve kalitesinden ödün vermeden 15 yıldır kesintisiz devam ettirdiği İngilizce dil öğretiminde son 5 yıldır deneyimli eğitmen kadrosu ve zengin içerikli eğitim platformu ile Online İngilizce Kursları ile de hizmetinizde.

İngilizceyi anadili İngilizce olan eğitmenlerle daha iyi, daha hızlı öğrenirsiniz. British Side Online Dil Kursu ile dilediğiniz yerden İngilizce sınıflarına Zoom uygulaması ile katılabilir, anadili İngilizce olan eğitmenlerle sınırsız İngilizce konuşma pratiği yaparak, akıcı, doğru ve kalıcı olarak İngilizce öğrenebilirsiniz.

Son zamanlarda google aramalarında birçok kullanıcı Online ücretsiz online dil eğitimi, online ingilizce kursu – ekşi gibi aramalar yapmaktadır. Online İngilizce dil eğitiminde önerimiz tabi ki British Side olacaktır.

Program Seçenekleri

Genel İngilizce sınıflarımız hafta içi ya da hafta sonu iki gün 3’er saat şeklinde gerçekleşecek olup, grup dersleri için 1 kur 54 saat sürecektir.
Konuşma Teknikleri sınıflarımız hafta içi ya da hafta sonu 1 gün 3 saat şeklinde gerçekleşecek olup, grup dersleri için 1 kur 27 saat sürecektir.

Bire-bir eğitimler ise katılımcının ihtiyacına göre belirlenecek gün ve saatler doğrultusunda planlanacaktır.
Grup eğitimleri için kayıtlarımız başladı. Kendi gelişiminiz için harekete geçmenin tam zamanı.

Eğitmenlerimiz

British Side öğretmenlerinin tamamı uluslararası geçerliliği olan CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) sertifikasına ve asgari 2 yıl eğitmenlik tecrübesine sahiptirler. Eğitmenlerimizin tamamı konusunda deneyimli ve meslekleri eğitmenlik olan kişilerdir.

Bire-bir ya da grup eğitimleri şeklinde hem bireysel hem de kurumsal katılım sağlamak isteyen öğrencilerimizin eğitimlere başlamak için tek yapmaları gereken ihtiyaçlarını belirleyip bizlerle iletişime geçmeleri olacaktır.

Online İngilizce Kursu Ücretsiz

CELTA İngilizce öğretmenliği eğitimlerimizde ücretsiz olarak seviyenize yakın İngilizce derslerine katılabilirsiniz. Bu eğitimler süresince gerçekleştirilen derslerde ücretsiz Online İngilizce Kursuna katılabilir, sonra yapılacak dersler için bilgilendirme talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer kurslarımız için lütfen Kurslar sayfasını ziyaret ediniz.