fbpx

Birebir Eğitimlerimiz

BİREBİR EĞİTİMLERİMİZ

Çalışanınızın ihtiyaçları çok spesifik veya saatleri diğer çalışanlarınıza uymuyor mu? Eğitim ihtiyacı olan üst düzey yöneticileriniz mi var? Sürekli seyahat eden katılımcılarınız için onların program esnekliklerine uyacak bir ders planı mı istiyorsunuz? Kişiye özel bir kurs içeriği beklentiniz mi var? Spesifik olarak IELTS, BULATS, CEPA gibi sınavlardan birine mi hazırlanmak istiyorsunuz?

Bire-bir eğitim almak isteyen katılımcılarımıza kendilerine uygulanacak seviye tespit sınavı ve ihtiyaç analizi sonrasında ihtiyaç ve beklentilerine özel bir program hazırlıyoruz. Belli saat dilimlerine sadık kalınmak ve ders iptal ve değişikliklerinin bir gün öncesinden bize bildirilmesi şartı ile zaman sıkıntısı olan katılımcılarımızın tercih ettikleri gün ve saatler doğrultusunda eğitmen planlaması yapabiliyoruz. Katılımcılar kendi iş yerlerinde ders alabileceği gibi birebir dersler için British Side ofislerini de kullanabilirler.

Bire-bir eğitim programları ortalama 36 saatlik eğitimler şeklinde planlanmakta olup özel ihtiyaçlar ve kısa dönemli çalışma talepleri olması durumunda ise minimum 10 saat olarak da planlanabilmektedir. 36 saat olarak planlanan modüler eğitimlerde kurs ortası ve sonunda katılımcıların ilerleyişi ve performansı ile ilgili detaylı bir rapor sunulmaktadır. Bu raporlar ile katılımcının derslerden aldığı verimin ölçümlenmesi ve İnsan Kaynakları departmanlarının süreci daha rahat takip edebilmesinin sağlanması hedeflenmektedir.