fbpx

10-12 Yaş Grupları

British Side 10-12 yaş grup eğitimine uygun öğrencilerimiz için bir akademik yılı kapasan 4 farklı seviyeye ait eğitim içeriği sunmaktadır: JA, JB1, JB2 ve JC. Öğrenciler tüm seviyelerde dili keyif alarak kullanacakları farklı aktiviteler etrafında dört ana dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime bilgilerini de geliştirme imkanı bulacaklardır.

Alanlarında ve bu yaş gruplarında tecrubeli eğitmenlerimiz, öğrencilerin derslerden ve eğitimden maksimum verim alabilmeleri ve derse aktif katılım sağlayabilmeleri için her türlü ekstra desteği sağlayacaklardır.

10-12 Yaş Grupları

İster haraketli bir kelime oyununda, ister öğrenciyi içine alan bir role-play çalışmasında yada öğrenciye yaratıcılık katacak projelerde olsun, çocukların ihtiyaç ve yetenekleri dil öğenme süreçlerinde her zaman ön planda tutulacaktır.

Her seviye tüm dünyada kabul gören Cambridge sınavlarına doğru hazırlıyor olucak:

JA – MOVERS

JB1 – FLYERS

JB2 – KET

JC – PET

Yukarıda belirtmiş olduğumuz eğitim içeriğimizin yanı sıra ayrıca çocuğunuzu uluslarası Cambridge YL sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayacak şekilde planlanan aktivitelere de yer veriyoruz. Bu yaş gruplarımızda amaç ingilizceyi keyif alarak, dile ilgi duyarak ve yabancı dili yaşarak öğrenmelerini sağlamak ve bu esnada onları sınava da hazırlayacak bir program sunmaktır.