fbpx

13-16 Yaş Grupları

British Side 10-12 yaş grup eğitimine uygun öğrencilerimiz için bir akademik yılı kapasan 6 farklı seviyeye ait eğitim içeriği sunmaktadır: TA1, TA2, TB1, TB2, TC1 ve TC2. Öğrenciler tüm seviyelerde dili keyif alarak kullanacakları farklı aktiviteler etrafında, dört ana dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin yanı sıra kelime bilgilerini de geliştireceklerdir.

13-16 Yaş GruplarıAlanlarında ve bu yaş gruplarında tecrubeli eğitmenlerimiz, öğrencilerin derslerden ve eğitimden maksimum verim alabilmeleri ve aktif katılım sağlayabilmeleri için her türlü ekstra desteği sağlayacaklardır.

İster haraketli bir kelime oyunu, ister öğrenciyi içine alan bir role-play çalışması veya öğrenciye yaratıcılık katacak projeler olsun, çocukların ihtiyaç ve yetenekleri dil öğenme süreçlerinde ön planda olacaktır.

Her seviye tüm dünyada kabul gören Cambridge sınavlarına doğru hazırlıyor olucak:

TA2 – KET
TB2 – PET

TC2 – FCE

Yukarıda belirtmiş olduğumuz eğitim içeriğimizin yanı sıra ayrıca çocuğunuzu uluslarası Cambridge YL sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlayacak şekilde planlanan aktivitelere de yer veriyoruz. Bu yaş gruplarımızda amaç ingilizceyi keyif alarak, dile ilgi duyarak ve yabancı dili yaşarak öğrenmelerini sağlamak ve bu esnada onları sınava da hazırlayacak bir program sunmaktır.